Почавши мити автомобіль, канівчанин втопив його в Дніпрі

У Каневі чоловік, намагаючись помити свій автомобіль, утопив його у Дніпрі. Як повідомляє прес-служба МНС області, близько 16.00 до рятувальників Канівського райвідділу МНС звернувся 32-річний чоловік з проханням допомогти йому підняти на поверхню з річки автомобіль.


На місце події виїхав черговий караул підрозділу. Як стало відомо, чоловік приїхав на берег річки Дніпро в районі шлюзу Канівської ГЕС, аби помити машину.

У цьому місці берег річки забрано бетонними плитами, отже можна легко під'їхати майже впритул до води. За словами водія, він поставив автомобіль на передачу на верху берега, а сам пішов до річки, щоб набрати води. Чоловік набрав повну каністру води, аж раптом повз нього із плескотом у воду влетіли його „Жигулі”. За хвилину, трохи відпливши від берега, просто на очах у господаря автомобіль наповнився водою і, завалившись набік, пішов під воду. Чому його машина зрушила з місця, чоловік так і не зрозумів.

Водолаз районного відділу після кількох занурювань, знайшов автомобіль, який вже у воді перекинувся і лежав догори колесами на кількаметровій глибині. Далі, зачепивши „Жигулі” тросом, рятувальники за допомогою пожежного автомобіля витягли „потопельника” на берег.

www.pro-vincia.com.ua
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии