• Головна
  • У Черкасах півсотні активістів патрулюють нічне місто із міліціонерами
10:02, 13 січня 2015 р.

У Черкасах півсотні активістів патрулюють нічне місто із міліціонерами

А спокій у нічних Черкасах правоохоронцям охороняти допомагають активісти.

Таких набралося більше півсотні. Спільну роботу, кажуть у міліції, найчастіше здійснюють у вихідні та святкові дні. Перед чергуванням активістів детально інструктують й надають оперативну інформацію. Лише опісля – на маршрут. За час співпраці, кажуть в обласному управлінні, провели більше півтори тисячі рейдів. А до відповідальності притягнули з тисячу правопорушників.

Віталій Філобок, інспектор управління громадської безпеки УМВС в Черкаській області: "Їхні задачі – спільне патрулювання з працівниками міліції. На інструктажі нарядів ми довели стан оперативної обстановки, задачі поставлені щодо профілактики правопорушень та розкриття правопорушень у разі їх скоєння".

Юрій Коріненко, керівник громадського формування з охорони громадського порядку: "У нашому громадському формуванні є люди, які перебувають, працюють безпосередньо по профілактичним напрямом із комітетом самоорганізації населення Соснівського району, також працюють з інспекцією по справах неповнолітніх міської ради, де проводять активну участь по профілактиці з неповнолітніми, а також усі члени громадських формувань протягом місяця заступають на чергування зі штатними працівниками УМВС".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...