• Головна
  • В Черкаській РДА розглянули питання будівництва сміттєпереробного заводу
17:42, 12 січня 2015 р.

В Черкаській РДА розглянули питання будівництва сміттєпереробного заводу

За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка в Черкаській РДА відбувся круглий стіл за участі керівників Чигиринського, Черкаського, та Смілянського районів, де учасники обговорили питання будівництва сміттєпереробного заводу іноземним інвестором — міжнародною компанією OAK Utility Solutions and Development, повідомляє Ремарка.

З керівниками Камянського, Золотоніського та Городищенського районів питання будівництва заводу обговорювалося в телефонному режимі. Вони підтримують ініціативу керівника області, що цю проблему треба вирішувати. 

«Одна з найдратівливіших проблем на сьогодні – це проблема поводження з побутовими відходами. Для Черкаського району – це полігон для сміття і сміттєзвалища на території населених пунктів, але я думаю, що не менші проблеми і у сусідніх районах. Нам потрібно розглянути всі можливості, які ми маємо, аби зреалізувати цей проект будівництва сміттєпереробного заводу, який пропонує іноземний інвестор», - зазначає голова Черкаської РДА Костянтин Омаргалієв. 

На цьому етапі зустрічі учасники вирішили більш предметно відпрацювати різноманітні питання, які виникають в обох сторін, створивши для цього спеціальну групу з числа фахівців райдержадміністрації та районної ради.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...