• Головна
  • В Одарича не вийшло зробити новорічний «подарунок» Радуцькому
08:23, 30 грудня 2014 р.

В Одарича не вийшло зробити новорічний «подарунок» Радуцькому

Міському голові Сергію Одаричу не вдалося зробити новорічний подарунок своєму головному опоненту – секретарю міської ради Олександру Радуцькому – відправити його у відставку. 

Такий невтішний висновок зі вчорашньої прес-конференції міського голови, який фактично визнав, що згуртувати депутатський корпус досить важко навколо будь-якого більш-менш принципового питання.

За словами міського голови, рада залишається найбільш розпорошеною в Україні і надій на суттєві зміни і конструктивну роботу немає. 

– Низька ефективність міськради викликана різними поглядами, інтересами, центрами впливу, які в ній діють, активним принесенням політичної складової, – наголосив Одарич.

Міський голова не покладає жодних надій на те, що міська рада зможе працювати, а не розриватися між різними рішеннями тому прогнозує існування «плавучої більшості» яка час від часу буде змінювати свій склад в залежності від інтересів.

Нагадаємо, що ще декілька днів тому Сергій Одарич вів активні переговори з депутатським корпусом про усунення з посади секретаря Олександра Радуцького через ознаки корупційних діянь у його роботі.

Сергій Олегович заявив, що вже на найближчій сесії поставить питання про усунення Радуцького з посади секретаря.

Планувалося позачергове засідання ще в цьому році у разі достатньої кількості депутатів які б підтримали усунення секретаря, однак 31 депутата не назбирали, тому і секретар залишився без новорічного подарунка від команди Одарича-Бродського.

Тепер сторони різних груп впливу матимуть достатньо часу аби за святковою чаркою обговорити подальші політичні баталії в місті. Бліц-криг у Сергія Олеговича не вийшов, доведеться вигадувати інший план «антиРадуцький».

Вся ж ця історія з Олександром Романовичем лише ще раз засвічила, що потрібно займатися не лише господарськими питаннями такими як наприклад укладання асфальту під Новий Рік, а не забувати і про політичну складову й інтереси депутатів. Але цього разу Романович може змахнути холодний піт з чола – Обійшлося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...