• Головна
  • «Черкаські Мавпи» поступилися БК «Дніпро» (ВІДЕО)
07:56, 23 грудня 2014 р.

«Черкаські Мавпи» поступилися БК «Дніпро» (ВІДЕО)

Вдалий старт – провальна кінцівка. "Черкаські Мавпи" поступилися своєму сусіду по турнірній таблиці.

Проти БК "Дніпро" грали на виїзді минулими вихідними. Гра у господарів майданчику пішла не одразу. Стартовий ривок черкасців змусив їх дещо понервувати. Але щоб виправити ситуацію їм знадобився один тайм-аут. Вже першу чверть вони виграли із мінімальною перевагою. Яку надалі збільшували і успішно тримали протягом гри. Наприкінці матчу зусиллями Рандлса, котрий у цьому поєдинку здобув 20 очок та віддав 9 передач, черкасці скоротили своє відставання. Проте фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів паркету – 88:73. Так підопічні Максима Міхельсона завершили серію виїзних ігор. Першу домашню відіграють вже у цей четвер проти "Політехніки-Галичини".

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи": "Что касается нашей команды: очень много промахов их 3-секундной зоны, много промахов за счет тех бросков, благодаря которым мы должны были оставаться в игре".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію