• Головна
  • Контакт-Центру Forward Вank в Черкасах - один рік
12:40, 22 грудня 2014 р.

Контакт-Центру Forward Вank в Черкасах - один рік

 19 грудня Контакт-Центр Forward Вank в Черкасах відзначив свою першу річницю діяльності.

Завдяки сучасному технічному і технологічному оснащенню, а також комплексному та різнобічному навчанню персоналу обслуговування клієнтів Forward Вank здійснюється відповідно до європейських стандартів якості 24 години на добу 7 днів на тиждень. Оператори «гарячої лінії» щомісяця приймають близько 85 тисяч дзвінків, надають інформацію про послуги банку, здійснюють дистанційний продаж продуктів і послуг, працюють зі скаргами та пропозиціями, допомагають оперативно вирішувати фінансові питання, консультують клієнтів, що проживають у складних регіонах нашої країни.

Контакт-Центру Forward Вank в Черкасах - один рік (фото) - фото 1

Контакт-Центру Forward Вank в Черкасах - один рік (фото) - фото 1

«З першого дня нашої роботи основним завданням було підвищення якості обслуговування клієнтів Forward Bank. Ми прагнемо стати ефективними фінансовими консультантами для наших клієнтів. І ми пишаємося тим, що з цим завданням нам вдалося впоратися на 100 % », - підкреслила Керівник Контакт-Центру в Черкасах Галина Ткаченко.

Forward Bank є активним учасником соціального розвитку регіону, а саме - докладає максимум зусиль для суспільної реалізації молоді Черкащини, в тому числі надаючи випускникам ВУЗів можливість професійного зростання та побудови кар'єри. Отже, нині у Контакт-центрі працює майже 150 співробітників, більш ніж 50 % з яких прийшли до нашого банку ще в перші дні відкриття підрозділу в Черкасах.

«По-перше, Контакт-Центр Forward Bank надає нашим студентам, нашим випускникам додаткові робочі місця. 26 фахівців нашого університету вже працюють у Контакт-Центрі банку. По-друге, дуже приємно співпрацювати з Контакт-Центром, адже ми як викладачі дисциплін з менеджменту персоналу отримуємо додатковий досвід щодо управління персоналом», - відзначила професор кафедри з менеджменту та економічної безпеки Черскаського національно університету ім. Богдана Хмельницького Пасєка Станіслава Раймондівна.

У Контакт-Центрі Forward Bank приділяють велику увагу професійному розвиткові персоналу. Навчання проводиться в корпоративному навчальному центрі і за допомогою систем дистанційного навчання банку. Навчальна програма охоплює весь спектр напрямків банківської справи. Важливо, що всі лінійні менеджери Контакт-Центру прийшли працювати в банк на посади простих операторів і зробили кар'єру за неповний рік.

  «Якщо у співробітника не вистачає знань - його можна навчити, якщо немає досвіду - дати можливість набути його. Але все це можливо лише за наявності бажання освоювати нові навички та удосконалювати наявні, бути гнучким і цілеспрямованим, любити те, що робиш, і бути кращим у своїй професії. Саме на таких людей ми робимо ставку», - розповіла Начальник Управління по роботі з персоналом Forward Bank Марина Супрун.

У 2015 році Контакт-Центр Forward Bank планує розширення напрямків діяльності і, як наслідок, продовження активного співробітництва з державними закладами Черкащини.

Ліцензія НБУ № 226 від 30.10.2014 р.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...