• Головна
  • Хаотичні знеструмлення повністю паралізували життя черкаської багатоповерхівки (ВІДЕО)
07:50, 18 грудня 2014 р.

Хаотичні знеструмлення повністю паралізували життя черкаської багатоповерхівки (ВІДЕО)

Без плит, ліфту та обігрівачів. Так вже більше тижня перебиваються мешканці будинку по вулиці Шевченка, 352. Їхній будинок повністю залежить від електроенергії. Та через хаотичні знеструмлення, люди не можуть приготувати їжу та навіть задовольнити елементарні побутові потреби. Яке воно, життя у пітьмі, дізнавалася наша Вікторія Хамаза. 

Петро Григорович має тяжке серцеве захворювання. Пенсіонер повсякчас потребує допомоги медиків. Та дістатися до нього вони не в силі. Бо пенсіонер мешкає на 12 поверсі. А через постійні знеструмлення будинку – ліфт не працює.

Петро Григорович, мешканець будинку: "Хай би на 12 поверх двох діток взяв, як деякі люди, і каляску і виніс додому до себе на 12-ий поверх. То, мабуть, не вимикали. У нас газу немає. У нас електрики немає – у нас все голе".

А от пані Наталія через спонтанне електровимкнення опинилася бранцем ліфту. Та ще й з немовлям на руках. Жінка простояла в темряві майже три години.

Наталія Ткаченко, мешканка будинку: "Не стало світла. Я телефоную ліфтеру, а вона каже, що я можу зробити, одна аварійка на все місто. Страшно, темно. Добре, що на телефоні був ліхтарик і ми світили, тоді більш менш він замовкав".

Такі хаотичні електровимкнення буквально паралізували життя будинку, каже ще одна його мешканка Анна. Під час кожного знеструмлення люди лишаються без опалення, світла та можливості бодай щось приготувати. А більшість мешканців, каже жінка, це молоді сім’ї з дітьми.

Анна Косміна, мешканка будинку: "Дитина трьохрічна прийшла вчора, піднялися на 11 поверх пообідати, ми пообідати не змогли. Вчора дитина прийшла зі школи до половини дев’ятого не було світла, ми присвічували мобільним, бо всі акумуляторні лампи вже сіли".

Постійні знеструмлення коштували мешканцям цього будинку чималих коштів, кажуть й комунальники. Таких перепадів електроенергії не витримує побутова техніка.

Сергій Поступак, керівник "РЕУ-4": "Горять внутрішні побутові прибори в людей. Уже до мене поступали звернення про те, що в тих холодильник згорів, у тих витяжка й інш".

А от пані Марина мешкає по сусідству. Жінка має трьох дітей. Через відсутність світла вони вимушені мерзнути, бо мають електрокотла.

Марина, мешканка сусіднього будинку: "У нас постійний холод, до садочку ходити нормально ми не можемо. Контролюємо дома електроприлади та котел, щоб просто не злетіли плати. Через "Обленерго" ми поміняли плати на котлі уже разів чотири. А це тисяча п’ятсот".

Десятки дзвінків та сотні прохань. І все дарма. Люди беруть ініціативу в свої руки. Пишуть листа до обласного керманича. Головна вимога – виключити їхній будинок із графіка знеструмлення. Інакше люди йтимуть до суду. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...