• Головна
  • Бізнесмен Андрій Бородай не хоче повертати місту сквер за театром
15:29, 16 грудня 2014 р.

Бізнесмен Андрій Бородай не хоче повертати місту сквер за театром

Замість ТРЦ за приміщенням Черкаського драматичного театру хочуть збудувати 12-поверховий 4-секційний будинок з двома підземними паркінгами.

Про те, чому будівництвом зацікавилася прокуратура й для чого хоче повернути у власність міста в інтерв’ю інтернет-виданню «Кропива» розповів бізнесмен Андрій Бородай.

Спершу підприємство «Бізнес-гранд» планувало будувати ТРЦ площею 21 тискв. метрів і вартістю 20 млн доларів. Був створений і погоджений на сесії міськради проект.

– Були рекомендації Одарича зробитив ТРЦ двохповерховий паркінг, на що ми погодилися й почали будівництво. Я і зараз впевнений, що підземний паркінг – це дуже правильно і він потрібний. Але Одарич нібито дав добро, а з іншого боку піджимав і намагався зробити так щоб я їм продав цей проект, – говорить бізнесмен.

За його словами, через кризу «Бізнес-гранд» потрапив у складну ситуацію, тому залучає інвестора – «Набережний квартал». Крім того, довелося змінити концепцію будівництва, оскільки поряд уже була збудована «Любава» – замість ТРЦ врішили зводити житловий будинок з офісними приміщеннями. Спочатку «НК» фінансує початкове будівництво: мінус 1 і 2 поверхи, після цього в будівництво інвестують люди, які хочуть придбати житло.

– Нам у власність буде передана визначена кількість квадратних метрів для розміщення продуктового супермаркету і комерційної діяльності. Проект унікальний і можу сказати, що в Черкасах подібного не було. Унікальність в тому, що розміщення двору буде на другому поверсі, на даху магазину, пропускна система, лавочки дитячі площадки. Проект ексклюзивний,– розповідає Андрій Бородай.

За його словами, будівництво уже перевіряли кілька разів, перечитували проектну документацію. Усе через те, що міська влада хоче «вибити гроші» у підприємця.

– Тільки розпочне роботи «Набережний квартал» – почнуть і їх давити. Зараз на даний час є усна домовленість про реалізацію проекту між мною як власником «Фонтан-сіті» та представниками «Набережного кварталу». Поки що розробляємо юридичні документи, але не приховуємо нашу співпрацю, бо проект має стати родзинкою міста, – говорить про свої плани бізнесмен.

Повертати місту землю він не хоче, оскільки вважає – від нього просто хочуть отримати гроші й передати будівництво іншому підприємству. За його словами, демонтований у колишньому сквері фонтан, яким уже цікавилася прокуратура, зараз на безкоштовному зберіганні у підрядника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...