• Головна
  • Черкаська область делегує до українського війська 955 призовників
10:04, 8 жовтня 2009 р.

Черкаська область делегує до українського війська 955 призовників

22 кращих служитимуть в полку Президента України.

Цієї осені до лав Збройних Сил України, внутрішніх військ МВС України та Державної спеціальної служби транспорту Черкащина направить 955 юнаків.

Як повідомили в обласному військовому комісаріаті, призов до війська відбуватиметься за змішаним принципом, втім 60 % призовників проходитимуть службу в межах області. Загалом, до внутрішніх військ МВС України призвуть 205 юнаків, 40 – до Державної спеціальної служби транспорту, 710 – до лав Збройних Сил України.
За словами начальника відділу обліково-призовної роботи Черкаського обласного військового комісаріату підполковника Костянтина Тарана, проблем з виконанням плану призову бути не повинно, оскільки на предмет можливості використання у військовій чи спеціальній службі, під час попередніх медичних комісій, вивчено майже 11 000 юнаків призовного віку.

"Хлопці хочуть йти до армії, дехто навіть проситься, незважаючи на певні обмеження за станом здоров'я", – заявляє підполковник Костянтин Таран.

7 жовтня перша команда призовників буде відправлена з обласного збірного пункту. За повідомленням регіонального медіа-центру МО України, перші новобранці потраплять до військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України. Що ж стосується війська загалом, то у Сухопутних військах проходитимуть службу 298 юнаків з Черкащини, у Повітряних Силах – 157, у Військово-Морських Силах – 43, решта служитиме у військових частинах центрального підпорядкування.

Двадцять два кращих представники Черкаської області проходитимуть службу в полку Президента України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...