• Головна
  • У Черкасах 30 курсантів стали офіцерами (фото)
11:14, 8 грудня 2014 р.

У Черкасах 30 курсантів стали офіцерами (фото)

6 грудня 2014 року відбулася урочиста подія – випуск 30 курсантів та 19 студентів Черкаського Інституту пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля. 

Перший заступник Голови Держслужби Анатолій Бойко відкрив урочистість вступною промовою, у якій він привітав випускників із закінченням інституту та наголосив на тому, що обравши складну, відповідальну професію працівника служби цивільного захисту, вони відтепер мають захищати людські життя і здоров’я, боронити від вогню матеріальні цінності, ставати на заваді стихії чи людській недбалості, які можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій. 

10412004_797919310244712_5996062364595101427_n

Із напутнім побажанням до молодих фахівців звернувся ректор інституту генерал-майор служби цивільного захисту Василь Андрієнко, який наголосив, що науково-педагогічні працівники навчального закладу доклали всіх зусиль, аби майбутні спеціалісти стали кваліфікованими фахівцями своєї справи та побажав успіхів у подальшій роботі.

У Черкасах 30 курсантів стали офіцерами (фото), фото-1
У Черкасах 30 курсантів стали офіцерами (фото), фото-2

До вручення дипломів та лейтенантських погонів приєднався начальник Управління ДСНС у Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь. Він зазначив: «Вже наступного дня випускникам за фахом доведеться виконувати в пожежно-рятувальній службі найважчу роботу – гасити пожежі, рятувати людей, які потрапили у пригоди на дорогах, у воді, або опинилися в епіцентрі стихійного лиха. Я впевнений, що завдяки набутим знанням та навичкам ви спроможні подолати всі труднощі.»

У Черкасах 30 курсантів стали офіцерами (фото), фото-3

Після закінчення ритуалу посвячення до фахівців рятувальної справи випускники прокрокували урочистим маршем, традиційно підкидаючи у повітря монетки, але вже не як курсанти, а в якості офіцерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#офіцери #Черкаси
Оголошення
live comments feed...