• Головна
  • На Черкащині дітям пояснили, як безпечно відсвяткувати (відео)
13:23, 5 грудня 2014 р.

На Черкащині дітям пояснили, як безпечно відсвяткувати (відео)

За традицією‚ напередодні зимових канікул‚ освітяни разом з рятувальниками об’єднують зусилля у питаннях попередження дитячого травматизму‚ проводячи різноманітні масові заходи в навчальних закладах шкільного та дошкільного типу. Необхідність проведення цих заходів викликана сумною статистикою у відповідності до якої саме під час канікул діти залишаючись наодинці з небезпекою більше наражаються на небезпеку травмування.

Особливої гостроти питання безпечної поведінки дітей набуває під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, коли існує небезпека отримання травм від піротехнічних виробів та через дитячі пустощі з вогнем.

Днями, черговий профілактичний захід відбувся у Смілянській загальноосвітній школі № 1. Рятувальники Смілянського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області спільно з педагогами в актовому залі провели урок з пожежної безпеки‚ метою якого було навчити підростаюче покоління правилам особистої безпеки та поведінки у різного роду надзвичайних ситуаціях.

Рятувальники нагадали малечі про основні правила безпечної поведінки, звернувши особливу увагу на заборону використання сірників та запальничок, ознайомивши їх із первинними засобами пожежогасіння, розповіли учням про небезпеки зимового періоду, зокрема правила перебування на льоду. Спільно з дітьми рятувальники обговорили ситуації, коли вогонь може бути небезпечним. Зробили особливий наголос на безпечній поведінці під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, зупинившись на правилах безпечного встановлення та прикрашання «зеленої красуні», обережному поводженні з піротехнічними виробами. А щоб учні краще засвоїли все про, що їм розповіли «надзвичайні» гості всі присутні мали можливість переглянути фільм про роботу рятувальників та профілактичні ролики з правил безпеки, а тематичні куточки школи поповнилися листівками. 

- Сьогодні ми завітали до першої школи з метою проведення профілактичної роботи серед дітей, напередодні зимових канікул. Сподіваємося подібні заходи дадуть можливість виховати нове покоління, що володіє знаннями та вміннями того, як себе поводити в різних надзвичайних ситуаціях, - зауважила провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС у Черкаській області Ірина Лисенко.

На знак подяки, команда ДЮП «Слава» виступила перед співробітниками ДСНС, розігравши цікаву сценку в якій продемонстрували важливість дотримання правил пожежної безпеки.

Прес-служба Управління ДСНС у Черкаській області 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сміла #Черкаси #діти #рятувальники
Оголошення
live comments feed...