• Головна
  • «Черкаси на межі техногенної катастрофи», - директор КП «Черкасиводоканал»
11:34, 5 грудня 2014 р.

«Черкаси на межі техногенної катастрофи», - директор КП «Черкасиводоканал»

Черкаси на межі техногенної катастрофи. Це визнає директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко.

"Маю констатувати сумний факт: Черкаси на межі техногенної катастрофи. На сьогодні понад 60 % каналізаційних мереж міста працюють нестабільно. З них – два головні колектори, якими транспортується 70 % стічних вод міста, по вул. Чигиринській та по вул. Гоголя знаходяться в аварійному режимі. За останні кілька років на них трапились широкомасштабні аварії, які вплинули на надійність системи водопостачання Черкас.

При відновлювальних роботах та при плановому обстеженні цих колекторів ми виявили руйнування верхньої частини колекторів по всій довжині, в окремих місцях залишилась лише арматура і наповнювач-щебінь. Порив трубопроводу можливий щомиті. І слід глянути правді в очі – з часом стан колекторів буде лише погіршуватись, адже «латання дірок» не є модернізацією. А місто, тим часом, щомиті очікує на чергову аварію.

Щоби Черкаси відновили систему водовідведення та провели капітальний ремонт колекторів, потрібна значна сума коштів, якої у комунального підприємства немає. Для вирішення цієї проблеми необхідно залучати інвестиції", - пише директор у Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#каналізація #Черкаси
Оголошення
live comments feed...