• Головна
  • Турботу черкаської влади оцінили на «0»?
12:20, 4 грудня 2014 р.

Турботу черкаської влади оцінили на «0»?

Громадськість підозрює, що в міську соціальну програму закладено корупційні схеми

Міська програма «Турбота» не пройшла перевірки громадськості, пише grom-che.com.

– До програми виникає цілий ряд запитань. Зокрема, щодо розподілу коштів. Так, із п’ятисот тисяч гривень, що виділяються на її реалізацію, чотириста без будь-якого конкурсу розподіляються між п’ятьма громадськими організаціями, – відзначив під час традиційного народного Віче виконавчий директор Черкаської обласної благодійної фундації «Паритет» Сергій Гончар.  – Такого не може бути. Це пережиток радянських часів!

Ефективність роботи громадських організацій, котрі з року в рік отримують кошти із бюджету, громадськість поставила під сумнів.

– Якою може бути ефективність, якщо у програмі лише слова «покращити», «сприяти», «поліпшити»… Як взагалі це можна перевірити? – обурюється Сергій Гончар. – Нині громадськість має шанс переглянути програму і внести власні пропозиції. Адже йдеться про кошти бюджету. Кошти, які мають йти на підтримку зокрема й учасників АТО.

«Турбота» стала першою програмою, яку було винесено на міськвиконком. Активісти вважають, що решта міських програм матимуть подібні недоліки.

– Якщо копійка з бюджету не призводить до реальних змін, можливо, не варто її витрачати? Маємо максимально включитися, аби подібні програми призводили до реальних змін замість ілюзії ефективності, – вважає Сергій Гончар.

Довідка

Програма “Турбота” має на меті забезпечення належного соціального захисту для ветеранів війни та праці, інвалідів, малозабезпечених та багатодітних сімей, одиноких та непрацездатних громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Турбота #Черкаси
Оголошення
live comments feed...