• Головна
  • Переселенка в Черкасах жаліється на гостинність (відео)
10:48, 4 грудня 2014 р.

Переселенка в Черкасах жаліється на гостинність (відео)

Черкаські лікарі не вгодили переселенці. Бо, стверджує колишня донеччанка, цькували її на роботі. У обласній лікарні біженка пропрацювала півтора місяця. І за цей час із колег встигла зробити ворогів. Медики кажуть: допомагали переселенці чим могли. Та для полюбовного колежанства і цього виявилось замало, йдеться на vikka.ua.

Олена Масягіна, переселенка: "С такого по такое число я находилась в неврологии, потому что была конфликтная ситуация в отделении".

З лікарняним на руках та образою у серці. Це про наслідки півторамісячного працевлаштування переповідає переселенка з Донецька Олена Масягіна. У Черкасах вона прилаштувалась медсестрою у обласну лікарню. Там змінила два відділення, але порозуміння з колегами, каже, не знайшла. Бо вони, мовляв, цькували її за "донецькість".

Олена Масягіна, переселенка: "Пошли провокаци со стороны сестры-хозяйки. Наші хлопці там гинуть за то, що вони захищають ва". Ну я говорю – подождите, это ж не наша юрисдикция. Мы не хотели, чтобы нас защищали. Мы хотели федерализацию. Мы хотели другое, но все повернули не так".

Обурена переселенка поскаржилась головному лікареві. Розбиратися у конфлікті той уповноважив спеціальну комісію.

Наталія Козачок, голова профкому обласної лікарні: "З’ясувалось, що не тільки у неї є претензії до колективу, а й у колег до неї. І не тому що вона біженка зі Сходу, а до її роботи. Неналежного виконання її функціональних обов’язків".

Так про звільнення невдоволеної переселенки переповідають у обласній лікарні. Голова профкому каже: їй годили, чим могли. Дарували речі та лікували коштом лікарні. Та вона, мовляв, не оцінила.

Наталія Козачок, голова профкому обласної лікарні: "Ми збирали речі для переселенців. Вона вибрала для себе, для доньки. Потім поскаржилась, що немає теплої ковдри. Я особисто принесла їй свою ковдру. На другий день роботи (це не в усіх так буває) принесла документи на путівку санаторного лікування".

Та із санаторієм у амбітної переселенки так і не склалось. Вже за півтора місяця донецька гостя звільнилася з роботи. За згодою сторін. У лікарні про неї згадують неохоче. Кажуть, і так довго терпіли її антиукраїнські висловлювання. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенка #Черкаси
live comments feed...