Раду Поклітару привіз в Черкаси ""

Ошатні декорації, химерні костюми та відточені па. "Київ Модерн-Балет" у Черкаси привіз справжню казку для дорослих. Минулого разу "Київ Модерн-Балет" у Черкасах був майже два роки тому. Черкасці кажуть: за цей час встигли скучити за дивною творчістю балетмейстера Раду Поклітару.

Аня, жителька м. Черкаси: "Раду – він дуже цікава особистість. За ним дуже цікаво спостерігати. І мені здається, що він всю свою душу і свою індивідуальність виливає в оцьому своєму танці. І мені просто хочеться подивитись його творчість".

Сам балетмейстер зізнається: черкаську публіку дуже любить. Тому саме з неї розпочинає свій всеукраїнський тур. Каже: білети на всі вистави вже продані.

Раду Поклітару, керівник "Київ Модерн-Балету": "Если спектакль сделан правильно, если артисты отдались полностью, если звук сделан правильно, декорации поднялись и опустились вовремя, то большинство в зале не должны остатся равнодушными".

Коли наступного разу "Київ Модерн Балет" завітає у Черкаси, Раду Поклітару не ділиться. Та запевняє: зустріч ця неодмінно відбудеться, пише vikka.ua.

Раду Поклітару Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии