Черкаські готелі платитимуть податки по-новому

Державна податкова інспекція у м.Черкасах звертає увагу платників, що нормами Закону України від 31 липня 2014 року № 1621 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” суб’єктам господарської діяльності скасовано пільгу в оподаткуванні податком на прибуток, який отримується від надання готельних послуг.

Фахівці Державної податкової інспекції у м.Черкасах нагадують, що, відповідно до Податкового кодексу України, з 1 січня 2011 року до 1 січня 2021 року звільнявся від оподаткування прибуток суб’єкта господарської діяльності, отриманий від надання готельних послуг (група 55 КВЕД ДК 009:2005) у готелях категорій “п’ять зірок”, “чотири зірки” і “три зірки”, у тому числі новозбудованих чи реконструйованих або в яких проведено капітальний ремонт чи реставрація існуючих будівель і споруд.

Починаючи з 3 серпня 2014 року прибуток готелів 3-5 зірок оподатковується за основною 18%-ою ставкою. Також скасовано пільгу з податку на прибуток і для підприємств галузі електроенергетики, що виробляють електричну енергію виключно з відновлювальних джерел енергії.

пільги готелі Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии