• Головна
  • У Черкасах ледь не побили тракториста, який ремонтував вулицю
12:01, 7 жовтня 2009 р.

У Черкасах ледь не побили тракториста, який ремонтував вулицю

У Черкасах стався парадоксальний інцидент. Жителі вулиці Василини погрожували побити тракториста, який минулого тижня розпочав роботи з ремонту вулиці. Люди не давали працювати техніці, а після закінчення робочого дня розгорнули увесь ґрунт, який перед цим зібрали комунальники.

— Мова йде про вулицю Василини, зокрема, про її ділянку, що ближче до Пушкіна, — пише на своєму блозі заступник міського голови Андрій Дзюба— Там утворилася канава, де збиралася вода і потрапляла людям у двори. Жителі, які потерпали, просили про допомогу, оскільки їхні будинки почали давати тріщину. Наше комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ» пригнало сюди грейдера, який розрівняв дорогу, після чого ми мали засипати її щебенем. Однак не встигли. Дехто з місцевих жителів почав чинити опір. Люди пояснюють свої дії просто: вони не хочуть, щоб їхньою вулицею їздив транспорт. Така позиція людей мені незрозуміла і навіть трохи лякає. Адже виходить, що „нехай сусідові буде зле, бо я так хочу”.

За словами начальника управління вуличної інфраструктури, транспорту та зв'язку Олексія Леонова, спеціалісти КП «ЧЕЛУАШ» прораховують збитки та планують звернутися до суду, щоб стягнути витрати з порушників. Якщо такі випадки продовжуватимуться, то міські комунальники планують проводити роботи у присутності правоохоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...