Мер розповів, чого чекати черкащанам на новорічні свята

Усього місто на святкові заходи планує витратити не більше 70 тис. грн. Про це міський голова Сергій Одарич заявив на прес-конференції. 

Мер пообіцяв, незважаючи на скромність цьогорічних святкувань, традиційна муніципальна ялинка повернеться на Театральну площу. Нагадаємо, напередодні 2014 року міська влада відмовилася від муніципальної ялинки і запропонувала відзначати городянам Новорічні свята біля обласної ялинки, яку встановила тодішня облдержадміністрація перед своєю будівлею.

— Нічого дороговартісного та масштабного цього року не буде. Сьогодні і в бюджеті немає коштів. Акцент цьогорічних свят ми робимо на дітей та їх творчість. Залучення дітей до прикрашання ялинок, фестиваль «Смачна новорічна країна» — майстер-клас для малюків, їх залучення до виготовлення смачних прикрас. У школах проходитимуть майстер-класи із виготовлення іграшок, — поділився цьогорічними святковими планами міський голова Черкас Сергій Одарич.

Відкриття муніципальної ялинки відбудеться 1 грудня на Театральній площі Черкас. Так само місто планує встановити ялинку з сквері за обласною радою, пишуть Вечірні Черкаси.

новий рік Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии