На День Святого Миколая черкаських діток здивують

Благодійна акція «Святий Миколай — до кожної дитини» стартувала на День Святого Миколая кілька років тому з ініціативи депутата черкаської міськради від ВО "Батьківщина" Романа Дісканта.

19 грудня понад 60 дітей різних категорій запросили на святкування Дня Святого Миколая до піцерії «Престо», «Бамболіна», «Філічіта» та ресторану «Рушничок». Дітей розважали актори у костюмах героїв з дитячих книг, дитячий колектив музичного училища та один із співаків – учасників шоу «Голос Країни». Акцію було проведено спільно із Соснівською районною організацією Товариства «Червоний Хрест», яка і визначила коло тих дітей, які потребують соціальної допомоги. 

На День Святого Миколая черкаських діток здивують, фото-1

- Мета нашої спільної акції із Соснівською районною організацією Товариства «Червоний Хрест» полягалає у тому, щоб максимально охопити турботою тих дітей, яким, зазвичай, не опікуються соціальні служби. Але вони так само, як і інші категорійні діти в силу різних причин обділені батьківською турботою. Всі ми були дітьми і пам’ятаємо з яким нетерпінням чекаємо дива (солодощів та подарунків) в день Святого Миколая, — розповідає ініціатор акції Роман Діскант.

На День Святого Миколая черкаських діток здивують, фото-2

Цьогоріч акція «Святий Миколай — до кожної дитини» за словами Романа Володимировича також планується. Всі учасники минулих років братимуть участь, але для того щоб подарувати свято більшій кількості діток він запрошує долучитись й інших підприємців міста.

Бажаючих взяти участь в акції «Святий Миколай — до кожної дитини» просимо телефонувати за номером 093-934-27-33.

День Святого Миколая Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии