Станіслав Овчаренко готовий працювати на новій посаді

Станіслав Овчаренко, новообраний заступник міського голови Черкас від ВО «Батьківщина», вже пройшов спецперевірку, подав документи у відділ кадрів Черкаської міської ради і готовий працювати.

– Учора я подав всі необхідні документи до відділу кадрів. Я зібрав їх за кілька днів і вже готовий працювати на благо громади Черкас, – розповідає Станіслав Анатолійович.

«Батьківщинівець» має достатній досвід роботи на керівних посадах міста та області. Зокрема, був головою правління ВАТ «Черкасигаз». На сьогодні він є депутатом Черкаської обласної ради та головою бюджетної комісії обласної ради.

– Ми делегували на посаду заступника міського голови досвідченого і фахового спеціаліста. Це людина, яка не була причетна до жодних корупційних схем і не підпадає під люстрацію. Я вважаю, що у цей тяжкий час для міста і країни потрібні саме такі менеджери, як Станіслав Овчаренко, – переконаний голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина», депутат обласної ради Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що 14 листопада 2014 року депутати Черкаської міської ради обрали новий виконавчий комітет. Загалом виконком складається з 15 осіб: шість входить до нього за посадами та дев’ять обрано від громади. 

Прес-служба Черкаської обласної організації «Батьківщина»

Овчаренко Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии