• Головна
  • Брюс Вілліс хоче купити Черкаський горілчаний завод
11:18, 6 жовтня 2009 р.

Брюс Вілліс хоче купити Черкаський горілчаний завод

Американський актор та герой культового фільму «Міцний горішок» Брюс Вілліс вирішив купити акції польсько-французької BELVEDERE GROUP, яка серед іншого з кінця 2007 року є власником Черкаського горілчаного заводу.

Як передає кореспондент УНІАН у Польщі, про це компанія BELVEDERE GROUP повідомила в понеділок.

«Брюс Вілліс ... у розмові із правлінням Belvedere висловив бажання особисто у том у числі фінансово взяти участь в роботі компанії з тим, аби пришвидшити розвиток марки Sobieski та інших марок групи Belvedere», - відзначено в повідомленні, текстом якого володіє УНІАН.

BELVEDERE відзначила, Вілліс, який рекламував польський бренд горілки Sobieski, може увійти в раду директорів групи на найближчому засіданні акціонерів фірми, але не уточнила, який пакет планує придбати актор.

За даними польських медіа, Вілліс був «обличчям» рекламної кампанії горілки Sobieski, за яку – за неофіційними даними – отримав від BELVEDERE 16 млн. доларів.

Вілліс рекламував один із найвідоміших польських брендів, зокрема, в Іспанії, Франції прибалтійських державах та Китаю.

За даними TVNCNBCbussines, акції BELVEDERE GROUP після новини про можливу купівля пакету американським актором подорожчали на 11%.

TVNCNBCbussines зауважує, що деякі акціонери можуть бути зацікавлені у продажі своїй акцій через те, що фірма має значні борги перед банками, які з труднощами обслуговує.

Довідка УНІАН. Створена у 1991 році у Франції BELVEDERE GROUP продає алкоголь у 30 країнах та має власні виробництва у 8 державах (США, Польща, Литва, Болгарія Іспанія, США, Бразилія та Україна).

На сьогодні одна із найвідоміших марок групи Sobieski займає сьоме місце у світі серед горілок преміум класу.

У першій половині 2009 року Belvedere продала алкоголю майже на 300 млн. євро, що понад на 30% менше аналогічного показника минулого року.

Доходи групи в 2008 році виросли на 13% до майже 1,2 млрд. євро, але водночас фірма зазнала понад 60 млн. євро збитків проти 0,9 млн. євро прибутку в 2007 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...