Черкащан дурять, прикриваючись ім’ям Водоканалу

Черкасців обдурюють горе-підприємці, прикриваючись ім’ям Водоканалу. Вони виконують роботи із демонтажу-монтажу водомірів, не маючи на те ліцензії, а подекуди – відповідних професійних навиків. Лише минулого тижня сталося три випадки, коли після надання ними “послуг” виникли аварійні ситуації.

Про це повідомляє прес-служба КП “Черкасиводоканал”.

– Певні приватні особи, які називали себе працівниками “Водоканалу”, встановлювали лічильники води, після чого у споживачів виникали проблеми на внутрішньобудинкових мережах. Звісно, відповідальних осіб знайти не вдалося, оскільки роботи виконували не офіційно: без угоди, актів виконаних робіт тощо. – розповідає директор “Черкасиводоканалу” Сергій Овчаренко.

Як зазначає начальник енергослужби КП “Черкасиводоканал” Олександр Бичок, при неправильному встановленні лічильника можна пошкодити елементи трубопроводу (крани, фільтри, з’єднувальні частини), що призводить до протікань води, у подальшому – до пориву. Також можна зіпсувати безпосередньо водомір, вплинувши таким чином на точність його показників.

Водоканал застерігає і попереджає споживачів! У підрядників потрібно вимагати ліцензію, типовий договір, а опісля виконання слід підписати акти виконаних робіт. Таким чином можна убезпечити себе, в разі чого мати змогу вирішувати питання на офіційному рівні.

Водоканал Черкаси шахраї
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии