На Черкащині засудили земельних аферистів

Апеляційний суд Черкаської області задовольнив апеляцію прокурора та скасував рішення суду першої інстанції, яким злочинному угрупованню призначено м’яке покарання за вчинення тяжкого злочину.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області, судовим слідством встановлено, що злочинне угруповання, до складу якого входило 3 жителів Київської області, в період з вересня 2009 по травень 2010 років, діючи умисно, в інтересах особистого незаконного збагачення, шляхом шахрайства із використанням підроблених документів заволоділо земельними ділянками в адміністративних межах сільських рад Лисянського району області. 

Вказані особи обвинувачувались у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, а саме: шахрайство в особливо великих розмірах організованою групою. 

Суд першої інстанції не погодився з позицією державного обвинувача, який просив призначити підсудним реальну міру покарання, та засудив останніх до 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном в три роки. 

Прокурор не погодився з рішенням суду в частині м’якості покарання та оскаржив його в апеляційному порядку. 

Вироком апеляційного суду злочинцям призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

аферисти Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии