• Головна
  • Спецшколи Черкащини отримали від благодійників слухомовленнєві комп'ютеризовані тренажери
11:02, 6 жовтня 2009 р.

Спецшколи Черкащини отримали від благодійників слухомовленнєві комп'ютеризовані тренажери

Два слухомовленнєві комп'ютеризовані тренажери отримали в подарунок вихованці навчально-виховного об'єднання «Дошкільний навчальний заклад – спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37», в якому навчаються глухі та слабочуючі діти. Доброчинцями стали Всеукраїнський благодійний Фонд Надії та Добра, Центр слухової реабілітації Науково-виробничого підприємства «Вабос» і фінансова компанія «ПростоФінанс». Такий же комплект був презентований і Корсунь-Шевченківській спеціалізованій школі-інтернат.

Як зазначила голова Фонду, екс-міністр у справах сім'ї та молоді України Валентина Довженко, за допомогою спеціальної корекційної програми, візуальної, тактильної і звукової стимуляції комп'ютеризований комплекс дозволяє ефективно розвивати мовлення та залишки слуху в дітей. В ігровій формі діти зможуть бачити, як треба вимовляти звуки, порівнювати свою вимову із правильною.

– Наш Фонд завдяки небайдужим людям, спонсорам уже подарував 35 школам та дитячим садочкам України таке сурдологічне обладнання на суму близько 1,5 млн. гривень, – наголосила Валентина Іванівна.

У свою чергу вихованці закладу гостям показали свою школу з оснащеними кабінетами, відкритий урок, провели лінійку і навіть розповідали вірші й танцювали.

– Ми щасливі з приїзду й подарункам фонду й організацій – каже директор школи-садочка № 37 Ірина Зганяйло. – З цією апаратурою ми тепер зможемо більше допомогти дітям, вони зможуть краще розмовляти.

Представники Фонду за програмою співпраці Міжнародного дитячого фестивалю «Змінимо світ на краще!» з ЮНЕСКО також завітали в Першу міську гімназію. Уже протягом 8 років Фонд Надії та Добра організовує та спільно зі своїми партнерами в МДЦ «Артек» проводить такий міжнародний фестиваль. Головним завданням фестивалю є сприйняття формуванню принципів толерантності, рівності прав та плюралізму думок у дітей різних національностей та віросповідань через набуття досвіду життєдіяльності в умовах полікультурного середовища. Уперше до складу ряду делегацій увійшли вихованці черкаської Першої міської гімназії. Відтак з метою спілкування, обміном думок, пропозицій, досвіду до гімназистів і завітала Валентина Довженко.

Як повідомляють у прес-службі Черкаського МВК, учні зустріли гостей 11-мовним концертом, екскурсією по школі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...