Депутати Черкаської міської ради прогулюють засідання комісій

Депутати Черкаської міської ради нерегулярно відвідують засідання постійних комісій. На цю проблему під час сесії міської ради поскаржилися голови комісій Богдан Колядко та Ольга Колісник.

За словами голови комісії з питань земельних відносин, архітектури,містобудування, реклами та комунальної власності Богдана Колядкау земельну комісію входять 11 депутатів міської ради, які мали бажання при формуванні комісій бути саме в земельній комісії. Однак більшість депутатів із різних причин не відвідує засідання.

Так, із 18 засідань земельної комісії найбільше засідань пропустили депутати Іван Будяк (11 засідань), Ольга Швець (9 засідань) та Петро Чернявський (7 засідань). Пропускали засідання й інші депутати.

– У мене велике прохання або ходити на комісію і приймати рішення, або перейти в іншу комісію, – наголосив Богдан Колядко.

На депутатів-прогульників поскаржилася і голова комісії з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв`язку, підприємництва, екології та охорони навколишнього середовища Ольга Колісник. Депутати підтримали її пропозицію щоквартально розміщувати на сайті міської ради інформацію про відвідуваність депутатами засідань комісій та кожні три місяці звітувати про їхню діяльність. 

novyny.cherkasy.ua

депутати прогулюють Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии