• Головна
  • Кожен четвертий злочин на Черкащині – нерозкритий
13:33, 5 жовтня 2009 р.

Кожен четвертий злочин на Черкащині – нерозкритий

Про це повідомив прокурор Черкаської області Микола Лісовий на нараді голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Черевка з керівниками правоохоронних, судових та контролюючих органів області.

Звітуючи про результати боротьби зі злочинністю за 8 місяців нинішнього року, головний прокурор області зауважив, що збільшилась кількість розбоїв та крадіжок. А начальник ГУ МВС України в Черкаській області Микола Лушпієнко зазначив, що правоохоронцям не вистачає патрульних. Тому варто встановити відеоспостереження в найбільш небезпечних місцях. Також на нараді йшлося про заборгованість із заробітної плати.

– Цьому порушенню слід приділити особливу увагу. Наразі сума боргу – близько 25 мільйонів. Якщо не буде виявлено реальних причин затримки виплат, то посадові особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, – коментує голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко. – Також варто розглянути фінансовий стан всіх кредитних спілок Черкащини. До речі, необхідно внести законодавчі зміни щодо їх діяльності, і позбавляти ліцензій за найменших підозр у неправомірних діях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...