Черкаські туристи перестали їздити в Росію

Туристичні агентства Черкас констатують повну відсутність замовлень турів у найпопулярніші серед мандрівників місця Російської Федерації.

Якщо раніше туристи замовляли поїздки до Санкт-Петербургу, Золотого Кільця, Покровських озер і Сочі, то цьогоріч турфірми практично не отримують замовлень на тури в Росію.

У туристичній фірмі «Від краю до краю» тури до Санкт-Петербургу цьогоріч дали нульові показники. Аналогічна ситуація практично у всіх агенціях Черкас. Так, у турагентстві «Сан-Марино» зазначають: навіть якби й були охочі відвідати Росію, то менеджери все одно запропонують альтернативу, щоб не відправляти туристів до цієї країни.

– Кількість екскурсій суттєво впала в цілому. Дозволити собі дозвілля може все менше людей, – говорить директор туристичної фірми «Від краю до краю» Назар Лавріненко.

Причиною суттєвого зменшення кількості туристів стало зокрема стрімке здорожчання іноземної валюти.

За даними туристичної агенції «Фієста-ТУР» (мережа агенції «Гарячі тури»), до числа найпопулярніших країн серед черкаських туристів, за підсумками літнього сезону, перше місце посідає Туреччина та Єгипет. Популярними є і тури в Болгарію, Грецію та безвізові країни Чорногорію і Грузію, які стали альтернативою Криму.

В осінньому сезоні туристи надають перевагу Єгипту та автобусним турам по Україні та Європі. Також є запити на зимові тури в Карпати, Болгарію, Польщу і Словаччину.

novyny.cherkasy.ua

туристи Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии