Волонтери пригрозили повезти черкаських чиновників в зону АТО

Черкаська міськрада ще й досі не закупила амуніцію для черкаських військових та добровольців, які сьогодні воюють на Сході країни. Придбати бійцям мали каски, бронежилети, навігатори та генератори.

Про це повідомляє кореспондент Про Все.

На засіданні депутатської комісії, що зібралася 5 листопада, намагалися з’ясувати, чому обмундирування ще й досі не придбано.

За словами начальника департаменту фінансової політики Черкаського міськвиконкому Наталії Джуган, міськвиконком не проти купувати обмундирування, але такі процедури не прописані законодавчо й потребують узгодження із Міністерством фінансів.

- Коли виникло завдання купувати обмундирування, то ми постали перед ситуацією, з якою не стикалося жодне місто, – каже головний фінансист міста.

За її словами, неможливо просто так розпоряджатися публічними коштами. Серед варіантів – надання цільової субвенції військовим частинам та підрозділам МВС. Але в такому разі без допомоги залишаться черкащани, які воюють як добровольці, адже надання цільової субвенції можливе тільки державним установам.

Натомість представники громадських організацій та волонтери на засіданні обіцяли посадити посадовців у автобуси та повезти в окопи, кажучи, що зараз не до бюрократичних процесів. Між іншим, волонтери зазначають, що нині, коли вже похолодало, доцільніше закупляти не бронежилети (за словами волонтерів, про таке обмундирування вони вже самі подбали), а генератори та навігатори. Обговорювати це будуть завтра на черговому засіданні за участі депутатів та представників громадськості.

амунція Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии