Студенти ЧДТУ виступили проти корупції в університеті (відео)

В університеті студентів змушують сплачувати благодійні внески та оцінюють не знання, а платоспроможність молоді.

Із такою заявою до студії МедіаМайдану прийшла першокурсниця Людмила Навроцька.

Дівчина вже навчалася в педагогічному університеті ім. К. Д. Ушинського в Одесі й говорить, що там у неї грошей ніхто не вимагав, однак у ЧДТУ ситуація інша.

– Якщо університету потрібні гроші, а студент не може скласти залік чи модуль, то повинен платити через касу. Якщо подолати корупцію не можна, потрібно хоча би контролювати кошти, які студенти несуть до ВНЗ, – говорить дівчина.

За її словами, сподіватися на допомогу студради марно, бо зараз та працює для новообраного ректора. 

– Вибори ректора не були прозорими, бо мали проводитися у вересні, а не квітні, також на виборах не було громадських активістів. І в мене таке враження, що студентська рада просто куплена ректором, хоча я не знаю що їм пообіцяли, – розповідає Людмила. 

Так звані благодійні внески потрібно перераховувати на рахунок організації «Техно-інкубатор ЧДТУ» і потім за ці кошти перед студентами ніхто не звітує. 

– У моїй групі на держзамовленні навчається п’ятнадцять осіб і тринадцять платять. Але на сайті навчального закладу навіть немає жодної інформації про таку благодійність, – говорить студентка.

За словами Людмили, репресій з боку викладачів та ректора вона не боїться і готова вступити до іншого вишу, якщо в ЧТДУ нічого змінити не вдасться.

ЧДТУ корупція Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии