Катеринопільщині продовжують збирати гуманітарку для воїнів АТО

На Катеринопільщині готується черговий гуманітарний вантаж у зону АТО. До цієї благодійної акції долучилися жителі, які здають до пунктів збору теплий одяг, продукти, медикаменти та інші необхідні речі. Вантаж формує й буде доставляти на Схід директор фермерського господарства «Агро – Вікторія».

За ініціативи районної влади також проводиться збір коштів для підтримки воїнів АТО. Так, тільки за жовтень зібрано близько 82 тисяч гривень. Для військовослужбовців придбано 30 комплектів амуніції, закуплено прилад нічного бачення та генератор, надано матеріальну допомогу двом учасникам антитерористичної операції, які зазнали поранень і перебувають на лікуванні та реабілітації. Акція «Допоможи українській армії» продовжується, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

– У цей складний час ми вважаємо своїм обов’язком підставити плече тим людям, котрі ризикують своїм здоров’ям і життям заради мирного неба на Україні. Події на Донеччині та на Луганщині не можуть залишити байдужим жодного українця. Саме зараз ми згуртовані, як ніколи раніше, і кожен небайдужий прагне докласти свою частку до спільної перемоги, – переконана голова райдержадміністрації Ольга Ніколенко.

Каетринопіль Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии