Невдовзі в ОДА проводитимуть онлайн-наради

Районним державним адміністраціям та структурним підрозділам обласної державної адміністрації передано на баланс програмно-апаратні комплекси й обладнання системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення, що були надані області центральною виборчою комісією. Очікується, що онлайн-наради проводитимуть вже з наступного року, пишуть Вечірні Черкаси.

– При експлуатації такого технічного обладнання, ми зможемо в адміністрації проводити он-лайн-наради за участю працівників Департаментів та представників районних державних адміністрацій, – зазначає заступник голови – керівник апарату ОДА Віталій Коваль. – Це дозволить економити кошти й час, зокрема тих, хто приїжджає до обласного центру з віддалених регіонів області.

Кожен Департамент  та район отримав у використання в середньому по 10 таких програмно-апаратних комплексів. У складі кожного з них: один ноутбук, дві веб-камери та інше додаткове обладнання.

Віталій Володимирович зазначає, що при необхідності проведення наради,  такі комплекси встановлюються у кабінеті голів РДА, на присутніх налаштовується веб-камера, у свою чергу, в облдержадміністрації вмикають одну камеру в залі нарад. 

Для проведення таких нарад можна використовувати безкоштовні програмні технології, зокрема «Skype», – сказав Віталій Коваль та  поділився власним досвідом проведення наукових конференцій, в яких брали участь 10-11 глядачів, серед яких були учасники й з інших країн світу.

ОДА онлайн-наради Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии