Уманчанка допомагає бійцям АТО малюючи картини (фото)

Молода художниця Дар’я Дьома-Пісна вже більше місяця проводить виставку-ярмарок своїх картин  у кафе «Кавускай». Дівчина продає свої картини, аби допомогти бійцям АТО.  На виручені кошти від картин уманчанка закуповує теплий одяг військовим, пише vch-uman.in.ua.


Більше десятка картин прикрашають приміщення кафе «Кавускай». Вартість їх коливається від 35 до 500 грн. 

- Чимало моїх друзів зараз перебувають у зоні АТО. Держава їх практично нічим не забезпечує. Тому в них лише одна надія – допомога волонтерів, - розповідає Дар’я. – Я вирішила допомогти хлопцям. Так в уманчан з’явилася прекрасна можливість поєднати приємне з корисним: і картину придбати, і військовим допомогти. Всі вирушені кошти від малюнків підуть на закупівлю теплого одягу військовим.
Містяни охоче долучаються до допомоги. І вже придбали не одну картину. Доставляти гуманітарку дівчина планує разом із своїм батьком та його друзями.

- Серед  волонтерів є багато шахраїв. Я вже і сама заплуталася кому можна довіряти, а кому ні. Тому вирішила самостійно доставляти хлопцям допомогу, аби впевнитися, що вона дійсно дійде до них.  - продовжує художниця. – Як тільки ми зберемо першу гумантірку, відразу доставимо її хлопцям. Дякую уманчанам, які вже долучилися до нашої акції. Маю надію, що ми зігріємо не одного нашого захисника.

Уманчанка допомагає бійцям АТО малюючи картини (фото), фото-1
Уманчанка допомагає бійцям АТО малюючи картини (фото), фото-2
Уманчанка допомагає бійцям АТО малюючи картини (фото), фото-3
Уманчанка допомагає бійцям АТО малюючи картини (фото), фото-4
Умань художниця Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии