• Головна
  • Три з п`яти черкаських дворів треба негайно ремонтувати
07:12, 5 жовтня 2009 р.

Три з п`яти черкаських дворів треба негайно ремонтувати

У Черкасах близько 70 % дворових територій потребують ремонтів. Загалом у місті всього близько 800 дворів. Про це повідомив заступник міського голови Андрій Дзюба. У цьому році закладених коштів бюджету вистачить лише на ремонт щонайбільше 30 дворів.

За словами Андрія Дзюби, гроші на ремонти дворових територій виділяються із Спеціального дорожнього фонду, який складається із податків від проходження техогляду. Цьогоріч Кабінет Міністрів продовжив кінцевий термін сплати податку до 15 грудня. У минулі роки цей термін закінчувався 1 серпня. Зважаючи ж на те, що більшість водіїв до останнього моменту відтягують техогляд, наповнення спецфонду впродовж року відбувається досить мляво. Тоді як левова частина коштів надходитиме у листопаді-грудні, коли погодні умови заважатимуть прокладати асфальт.

— Сьогодні при запланованих надходженнях до спецфонду в 50 тисяч гривень в день, ми маємо 3-10 тисяч, що є лиш краплею в морі. Цих коштів, звісно, не вистачає на повний ремонт усіх аварійних доріг у Черкасах, а також на облаштування внутрішньодворових територій, – зауважує Андрій Миколайович. – Тому звертаюсь до всіх водіїв: за можливості якомога раніше пройти техогляд і сплатити відповідні платежі, аби була змога відновити асфальтне покриття на вулицях та у дворах нашого міста.

Як відзначає Андрій Дзюба , від запланованих на ремонт міських доріг та прибудинкових територій 9,6 млн. грн. нині до міського бюджету надійшло близько 5,3 млн. грн. Окрім понад двох мільйонів гривень, які, за прогнозами фінансистів, місто недоотримало до «дорожнього» фонду внаслідок кризи, нині ще й фіксується значне відставання по поточним платежам: на початок жовтня сягнувши 420 тисяч гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...