У Черкасах Художній музей лякав відвідувачів (відео)

Зламати стереотипи. Саме таку мету на цьогорічний Хелоуїн поставив перед собою та глядачами Черкаський обласний художній музей, пише "Про все".

Піротехнічні сеанси, морок у підвалі, граф Дракула, який вільно пересувається величезними коридорами художнього музею, який на один день, лише на Хелоуїн, став домівкою для різних моторошних персонажів.

Це все – у рамках промо-проекту “Морок party”, що цього року вирішили спільно започаткувати Черкаський обласний художній музей та ГО “Книжковий Маестро”.

“Сьогодні головною є молодь, тому цей захід є перемогою над страхом. Ми вирішили зламати певні стереотипи щодо музею, оскільки у стінах закладу показуємо, що мистецтво може бути містичним. Була ціль змінити кут зору на нього, а людям це сподобалося”, – зазначила директор Черкаського обласного художнього музею Ольга Гладун.

Подібна ініціатива у Черкасах було реалізована вперше, однак організатори запевняють, що подібні заходи, зважаючи на ажіотаж серед містян, продовжуватимуться і у наступному році.

“Цього року ми вирішили ризикнути, на що не наважилися у минулому. Якщо є можливість залучити молодь до активного життя, то ми обов’язково будемо це робити. Нехай це буде Хелоуїн, але він з літературним підтекстом”, – зазначила керівник ГО “Книжковий Маестро” Людмила Фіть.

Хелоуїн Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии