
15:26, 31 жовтня 2014 р.
Черкаський гурт “Буднітай” кличе на благодійний концерт
7 листопада о 18.30 у концертному залі Будинку культури ім. Івана Кулика відбудеться благодійний концерт жіночого вокального гурту “Буднітай”. Вхід вільний.
Нагадаємо, черкаський жіночий вокальний гурт “Буднітай” отримав запрошення на різдвяний фестиваль у Братиславі, що проходитиме у грудні 2014 року. Вони зібрали більшу частину коштів, але потребують вашої підтримки. Зробити свій внесок ви можете на сайті biggggidea.com.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
09:34
4 червня
11:43
2 червня
11:37
2 червня
Оголошення
09:11, 9 червня
11:10, 14 червня
2
10:54, 9 червня
1
11:26, 5 червня