• Головна
  • Жуковська кинула на ДВК псевдожурналістів, щоб фіксували, як голосують «свої»
08:34, 27 жовтня 2014 р.

Жуковська кинула на ДВК псевдожурналістів, щоб фіксували, як голосують «свої»

До ОПОРИ звернулися представники дільничної комісії № 710993, що в школі № 21 (округ № 194). Там журналіст від видання  «Черкаський Азот» прийшов на дільницю та пред’явив посвідченняпозаштатного кореспондента без печатки. Після того, як члени ДВК звернули на це увагу, через деякий час чоловік прибув на дільницю вже з поставленою печаткою на посвідченні.

З якою метою чоловік перебуває на дільниці та чому раніше на його посвідченні не було печатки, чоловік так і не сказав, проте промовився: «Вы поймите, вот вы на работе и Вам сказали быть там…».

Зауважимо, що почесним президентом ПАТ «Азот» є кандидат в депутати Валентина Жуковська.

ОПОРА зателефонувала по телефону, вказаному на посвідченні, із поміткою «головний редактор», проте там нічого прокоментувати не змогли, але зауважили, що журналіст ­потрапив в «цех кислоти».

Зазначимо, що протягом дня з різних джерел надходили повідомлення, що журналісти від видання «Черкаський Азот» перебували на багатьох дільницях Черкас. Також вони вели невідомі списки.

Також зауважимо, що згідно держреєстру друкованих ЗМІ, видання «Черкаський Азот» зареєстроване Публічним акціонерним товариством «АЗОТ» 21. 12. 2011 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Азот #журналісти #Черкаси
Оголошення
live comments feed...