10:01, 2 жовтня 2009 р.

У Черкасах потруїли собак

Близько десятка бездомних тварин протягом двох діб конали від кинутих їм котлет із отруйними пігулками. Це трапилось поблизу колишніх складів цукрового заводу, що в Черкасах.

Як повідомив охоронець території, де мешкала собача зграя, Дмитро Хижняк, всіх чотирилапих він знав, адже постійно підгодовував їх. Більшість із них була абсолютно мирною та спокійною. Проте комусь вони таки завадили. Під час одного з чергувань пізно увечері охоронець побачив двох чоловіків, які розкидали собакам якісь котлети. У цьому на перший погляд не було нічого дивного, бо багато хто приносив кістки, хліб.

– Після цього тварини почали вити, гавкати, скавучати, важко дихали, непритомніли. Нелюди не пожаліли навіть маленьких цуценят. І таке дійство не для людей зі слабкими нервами тривало всю ніч і наступний день, – говорить Дмитро Хижняк.

Якщо б цей факт отруєння був доведений і була подана заява до прокуратури чи міліції, то винуватцям за статтею Кримінального кодексу України "Про захист тварин від жорстокого поводження" загрожувало б позбавлення волі до 6 місяців, а якщо б акт насилля був здійснений у присутності неповнолітнього – то до 2 років ув'язнення. За словами представників черкаського КП "Черкаська служба чистоти", проблеми з бездомними тваринами треба розв'язувати по-іншому – можна подати заявку до їхньої служби (тел. 64-32-66, 64-34-66), яка відловлює таких собак та поміщає до притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...