• Головна
  • Щоб заспівати у Європі, черкаські вокалістки потребуть допомоги
12:42, 25 жовтня 2014 р.

Щоб заспівати у Європі, черкаські вокалістки потребуть допомоги

Черкаський жіночий вокальний гурт “Буднітай” отримав запрошення на різдвяний фестиваль у Братиславі, що проходитиме у грудні 2014 року.  Вони зібрали більшу частину коштів, але потребують вашої підтримки. Зробити свій внесок ви можете на сайті biggggidea.com.

Дівчата співають у жанрі а капелла (без супроводу інструментів), і вже відомі за кордоном де гідно представляють нашу державу. Їх запрошують на етнічні та джазові фестивалі в Україні та за її межами.

Так, в 2013 році гурт щодня, протягом чотирьох місяців тренувався, щоб вирушити на фестиваль «Різдвяна Прага». Вони перемогли! Журі так захопила українська пісня, що вони аплодували зі сльозами на очах.

«Ми впевнені, що у такі важкі часи, які мужньо переживає наша країна, поширення української пісні та нашої культури в цілому у світовій спільноті, є дійсно святою справою. Тому звертаємось до вас з проханням підтримати наш проект та допомогти реалізувати цю мету» — говорить солістка гурту.

Щоб заспівати у Європі, черкаські вокалістки потребуть допомоги, фото-1

“Буднітай” — це не комерційний проект. Ми навіть не отримуємо зарплатню. Ми самостійно шукаємо кошти на кожну поїздку.

Нам допомогли зібрати майже всю суму для поїздки. І щоб Україна змогла гідно представити себе на Міжнародному хоровому різдвяному фестивалі-конкурсі у Братиславі, потрібно знайти лише 5 000 гривень на оплату проїзду.

Щоб заспівати у Європі, черкаські вокалістки потребуть допомоги, фото-2

Ми віримо у вашу небайдужість, і заздалегідь вдячні за будь-який, навіть невеличкий внесок. Бо разом – ми сила. Слава Україні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буднітай #Черкаси
Оголошення
live comments feed...