• Головна
  • Працівники колишнього водоканалу вимагають у міської влади віддати їм їхні гроші
16:28, 1 жовтня 2009 р.

Працівники колишнього водоканалу вимагають у міської влади віддати їм їхні гроші

Мітинг протесту колективу комунального підприємства "Вод Гео" відбувся минулого тижня на території Білозірського водозабору, звідки забезпечується питною водою Сміла.

Працівники колишнього водоканалу доведені до відчаю майже тримісячною затримкою виплати заробітної плати. Люди не приховували свого обурення байдужістю міської влади, яка, на їхнє переконання, не робить нічого для того, щоб працівники підприємства були забезпечені зарплатою.

Міський голова Сміли Андрій Колесник, який прибув на мітинг, запевнив його учасників, що до кінця вересня буде виділено 800 тисяч гривень на погашення частини заборгованості по зарплаті. Але, як свідчить звернення, під яким після мітингу підписався колектив, запевнянням мера не повірили. "Щоразу у своїх виступах перед нами Ви обіцяли вирішити питання стосовно погашення заборгованості по заробітній платі. На превеликий жаль, вона не лише не зменшилася, але майже вдвічі зросла, – зазначено у зверненні, адресованому міському голові. – Попереджаємо! Якщо не буде погашено заборгованість по заробітній платі до 30 вересня, ми змушені будемо зібратися на центральній площі для проведення акції протесту".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...