• Головна
  • Кандидат в нардепи розповсюджує «чорнуху» проти опонента (фото)
09:39, 20 жовтня 2014 р.

Кандидат в нардепи розповсюджує «чорнуху» проти опонента (фото)

Сьогодні на замовлення політичної “тушки” Бродського та кандидата в нардепи по 194 округу Олега Петренка з′явився “чорнушний” матеріал проти лідера перегонів по 194 округу Анатолія Бондаренка.

За кошти скандальновідомого Бродського з-під пера ласого на гроші прислужника режиму Тулуба Олександра Рибченка вийшла газета з красномовною назвою “Територія справедливості”. Правда, зміст друкованого видання повністю суперечить назві, адже містить явно замовний характер. Мета газети очевидна — дискридитація опонента Петренка на виборах по 194  округу Анатолія Бондаренка. Сьогодні випуск газети розповсюдили поштовими скриньками агітатори Олега Петренка, чим виклилкали бурю негативних емоцій від жителів міста.


_DSC0724

Кандидат в нардепи розповсюджує «чорнуху» проти опонента (фото), фото-1

Цілий розворот газети присвячено псевдовоїну Олегу Петренку, який красується на фото із автоматом, названим ним АКМ-47. Нагадаємо, що не так давно Петренко заради грошей Бродського і заради власного політичного майбутнього  покинув своїх товаришів з полку “Азов”, йдеться на сайті "Про Головне".

Кандидат в нардепи розповсюджує «чорнуху» проти опонента (фото), фото-2
Кандидат в нардепи розповсюджує «чорнуху» проти опонента (фото), фото-3

На останній сторінці газети розміщена замовна стаття Рибченка із сумнівними звинуваченнями в адресу Бондаренка.

Анатолій Бондаренко прокоментував “чорнуху” спрямовану проти нього:

“Мені сумно бачити те, що такий молодий політик, як Петренко, починає свій шлях з таких брудних методів, тим самим вкотре переступаючи межу цинізму”, — наголосив Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бондаренко #чорнуха #Петренко #Черкаси
Оголошення
live comments feed...