• Головна
  • Валерій Хорошковський назвав пріоритети «Сильної України» в парламенті
18:49, 17 жовтня 2014 р.

Валерій Хорошковський назвав пріоритети «Сильної України» в парламенті

Одним з перших питань, які підніматиме «Сильна Україна» в парламенті, буде питання децентралізації. Про це заявив екс-перший віце-прем'єр України, другий номер у виборчому списку партії «Сильна Україна» Валерій Хорошковський під час «Національних дебатів» в ефірі Першого Національного.


«Нинішній уряд гає час: 2015 рік не за горами, а бюджетної резолюції досі немає. Із точки зору децентралізації ми можемо втратити 2015 рік», – зазначив Валерій Хорошковський.

Він підкреслив, що децентралізація бюджетних стосунків передбачає передачу конкретних бюджетних призначень під конкретні бюджетні зобов'язання. «Питання про те, які конкретно повноваження ми повинні передати на місця, – дискусійне, але їх повинно бути набагато більше, ніж регіони мають сьогодні. Ми повинні зменшити роль держави в цьому питанні», – вважає політик.

Що стосується перерозподілу податків, то, за словами Валерія Хорошковського, регіональна влада має бути зацікавлена ​​в їх зборі, а, отже, вона повинна мати в кожному виді податків певну пропорцію для вирішення місцевих проблем.

Відповідаючи на запитання про те, які три законопроекти внесе «Сильна Україна» в парламент насамперед, Валерій Хорошковський зазначив, що для партії пріоритетними є три напрями: боротьба з корупцією, яка повинна спиратися на реформу судової та правоохоронної систем, економічне відродження та створення справедливої ​​системи соціальних стандартів, яка дасть кожному українцеві відчути себе захищеним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...