• Головна
  • У ЧНУ обиратимуть нового ректора
09:27, 17 жовтня 2014 р.

У ЧНУ обиратимуть нового ректора

Вибори ректора ЧНУ ім. Б.Хмельницького неминучі. Про це під час робочого візиту на Черкащину заявив віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич. Високопосадовець обіцяввзяти це питання на особистий контроль. Нині виконувачем обов’язків ректора є колишній губернатор Черкащини Олександр Черевко.
Додамо, що досі виш очолював регіонал Анатолій Кузьмінський. Та термін дії його контракту збіг, пише vikka.ua.
Це співпало з люстрацією регіоналів по всій країні. На цій посаді Кузьмінський не раз оскандалився. У 2004-му він відкрито агітував студентів за тодішнього кандидата у Президенти Януковича. Вони оголосили голодування і таки домоглися звільнення ректора. Назад в університет у цьому статусі Кузьмінський повернувся під час президентства того ж таки Януковича. Тому віце-прем’єр-міністр радить колективу вишу внести зміни до статуту відповідно до нового закону "Про вищу освіту".
Олександр Сич, віце-прем’єр-міністр України: "Імплементувати сьогодні статут до нового закону про вищу освіту і починати вибори, щоб вони проходили на ширшій основі. Щоб більше людей мали можливість взяти участь. Новий закон про вищу освіту вказує, що тепер не тільки вчена рада здійснює цей вибір, а здійснює весь навчальний професорсько-викладацький склад і студенти".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЧНУ #ректор #Черкаси
Оголошення
live comments feed...