• Головна
  • Анатолій Бондаренко посприяв розвитку більярду у Черкасах (фото)
13:53, 12 жовтня 2014 р.

Анатолій Бондаренко посприяв розвитку більярду у Черкасах (фото)

Анатолій Бондаренко посприяв розвитку популярного в Черкасах виду спорту — більярду. За його підтримки сьогодні в більярдному клубі “Бункер” пройшов турнір, у якому взяли участь 17 учасників. 

Анатолій Бондаренко посприяв розвитку більярду у Черкасах (фото), фото-1
Анатолій Бондаренко посприяв розвитку більярду у Черкасах (фото), фото-2

— Турніри у нас проходять регулярно, ми намагаємося розвивати більярд, тримати його якщо не на професійному рівні, то на любительському. Грають у нас як дорослі, так і діти, чоловіки і жінки. Адже без спортивного інтересу немає сенсу грати, — розповідає організатор турніру, чемпіон України 2010 року, майстер спорту з  більярду  Єгор Жуковський. 

— Я приїхав з міста Рівне, мене запросили, щоб піднімати розвиток більярду в Черкасах. Клубів у Черкасах не багато, а наш (“Бункер” — ред.) новий: йому 1 рік, але вже має хорошу репутацію. Мені особливо приємно, що тут не заважає музика — тут чути саму атмосферу гри, — ділиться враженнями Єгор, —Анатолій Бондаренко викупив задля турніру певну кількість годин для шанувальників більярду. А солодким призом для кращого гравця сьогодні буде торт у формі більярдного столу.

Анатолій Бондаренко посприяв розвитку більярду у Черкасах (фото), фото-3

Окрім цього, усі учасники отримають флаєри на безкоштовну годину гри, а один із них — годину майстер-класу від Єгора Жуковського. 

Анатолій Бондаренко посприяв розвитку більярду у Черкасах (фото), фото-4
Анатолій Бондаренко посприяв розвитку більярду у Черкасах (фото), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бондаренко #Черкаси #більярд
Оголошення
live comments feed...