Як правильно вибрати чохол на айфон: інструкція з вибору
Новини компаній
09:30
25 липня
Жителі Черкас придбали, відремонтували, укомплектували і передали бійцям добровольчого батальйону "Донбас" пікап Опель Кампо.
Учні 5А класу 12-ї школи і 2Б класу 33-й школи написали бійцям листи, намалювали малюнки, виготовили паперових голубів миру з добрими дитячими побажаннями.
Парафіяни православної церкви київського патріархату Дубіївка зібрали і завантажили тачанку "під зав'язку" гуманітарною допомогою. Небайдужіп передали продукти з свіх господарств, консервацію, сало, куди ж без нього, теплі речі, ковдри.