• Головна
  • Аналітик: Девальвація гривні - головна помилка нинішньої влади
16:05, 10 жовтня 2014 р.

Аналітик: Девальвація гривні - головна помилка нинішньої влади

Девальвація гривні - найбільша помилка нинішнього уряду. Таку думку висловив головний фінансовий аналітик РА «Експерт-Рейтинг» Віталій Шапран.

«Помилка нинішньої влади - обвальна девальвація гривні. Влада вважала, що якщо встановити ринковий курс, то вдасться контролювати інфляцію. Але вона  не врахувала зовнішні чинники - проведення АТО і бойові дії », - зазначив він. 

На думку аналітика, уряду необхідно було утримувати регульований курс гривні. «З Міжнародним валютним фондом потрібно було відразу домовлятися про те, що курс буде ринковий, але регульований. Нацбанк часів Соркіна-Арбузова приділяв значну увагу цьому питанню. Вони регулювали курс, утримували його стабільними, ринковими методами, навіть без підтримки МВФ », - зазначив Шапран. 

Експерт також підкреслив, що уряд недостатньо швидко приймає антикризові рішення, через що страждають українці. «Вони почали формувати процес протидії кризі, але це у них виходить дуже повільно. І населенню поки від їхніх дій ніякої користі - падає споживання і рівень платоспроможності населення », - сказав Шапран.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...