• Головна
  • Уряд приймає рішення, які знищують цілі галузі, - Сергій Тігіпко
16:30, 8 жовтня 2014 р.

Уряд приймає рішення, які знищують цілі галузі, - Сергій Тігіпко

Замість того, щоб вживати заходи щодо виходу промисловості з кризи, уряд приймає рішення, які знищують цілі галузі. Про це під час поїздки до Одеси заявив лідер «Сильної України» Сергій Тігіпко. За його словами, зокрема, після того, як з 1 жовтня Кабмін заборонив реалізацію газу для технологічних потреб підприємств, які виробляють мінеральні добрива, - на межі виживання опинилася хімічна промисловість.

«У нас галузі одна за одною починають просто валитися. Вагонобудування, автомобілебудування вже впали. Я сьогодні зустрічався з людьми, які займаються виноробством, вони кажуть, що і виноробство зупиняється. Теж саме - по хімічній промисловості», - вважає Сергій Тігіпко.

Як приклад Сергій Тігіпко навів постанову Кабінету Міністрів № 488 від 29 вересня, яким забороняється реалізація природного газу українським підприємствам, що виробляють мінеральні добрива. Постанова поставила під удар всю азотно-хімічну галузь, зокрема, єдиний державний хімзавод - Одеський припортовий.

«Хімічна галузь з початку року втратила 16%. Те, що відноситься до азотної галузі, там взагалі втрати 27%. З 6 великих заводів, які займаються азотної хімією, тільки 4 сьогодні працюють. 2 заводу на Донбасі зараз стоять. Те, що забороняють використовувати газ для технологічних потреб підприємств, призведе до того, що і решта - 4 заводи зупиняться. Найприкріше, що на межі зупинки - єдине державне підприємство - Одеський припортовий завод. За моєю інформацією - їм газу вистачить тільки до п'ятниці», - каже С. Тігіпко.

За його словами, якщо уряд не скасує заборону на реалізацію газу підприємствам, без роботи залишаться 30 тисяч осіб.

«Я вважаю, що це абсолютно непродумане рішення. Це рішення, яке межує практично з злочином», - резюмував він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...