Реклама
12:05, 29 грудня 2015 р.

Державний реєстр адвокатів

Реклама

У відповідності до порядку, який регламентує процедуру надання відомостей Єдиним держреєстром, отримання такого документа, як довідка єдрпоу може здійснюватись шляхом подання запиту заявником. Процедура отримання цього документа передбачає, що отримати його можна незалежно від того, де зберігається реєстрацийна справа юридичних осіб та фізосіб-підприємців. В довідку заносяться тільки ті відомості, що внесені до ЄДР і визначаються особою, що подає запит. Для отримання довідки необхідно користуватися запитом, форму якого розроблено відповідно до існуючго порядку.

Під час отримання довідки необхідно правильно оформити запит.

Необхідно звернути увагу:

  • вся інформація, яка заноситься до бланку запиту повинна вписуватися тільки державною українською мовою, друкованими літерами або машинописом;

  • виправлень в цьому документі не повинно бути. Необхідні відомості, які заявник хоче отримати у довідці необхідно відмічати шляхом проставляння позначки «V» поряд з запитуваними даними;

  • у формі запиту обов’язково проставляється підпис особи, що оформлює запит, ПІБ, адреса відправлення запиту чи місця проживання та вказується дата подання;

  • до запиту додається квитанція чи її копія, або платіжне доручення що надається банком про оплату коштів за отриманні довідки.

Довідка ЄДРПОУ надається на протязі п’ятти діб державним реєстратором незалежно від місця приживання чи реєстрації запитувача по паспорту чи документу, який може засвідчити відповідні повноваження. Вартість отримання цього довідки становить один неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Єдиний державний реєстр адвокатів являється електронною базою, в якій зберігаються відмості про кількість і персональний перелік адвокатів України та адвокатів іноземних держав що мають право провадити адвокатську діяльність у відповідності до чинного законодавства про адвокатську діяльність України. Дані, що містить Єдиний державний реєстр адвокатів про наявність того чи іншого адвоката в ньому, у формі витягу на відповідному бланку можуть отримувати судді, слідчі, інша особи в друкованому вигляді. Цими відомостями можна скористатися при кримінальному провадженні.

Єдиний реєстр підприємств України  зберігає та накопичує, а також займається опрацюванням даних про всіх юросіб незалежно від форми власності чи видів діяльності. ЄРПУ забезпечує єдиний держоблік та ідентифікацію суб’єктів господарювання, класифікує їх для ститистики та спостерігає за всіма змінами по зміні діяльності, реорганізації чи ліквідації цих суб‘єктів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...