• Головна
  • На нараді по боротьбі зі злочинністю Черевко попросив правоохоронців "не порушувати закон"
12:18, 30 вересня 2009 р.

На нараді по боротьбі зі злочинністю Черевко попросив правоохоронців "не порушувати закон"

Голова облдержадміністрації Олександр Черевко провів робочу нараду з керівниками правоохоронних, судових та контролюючих органів області. Правоохоронці звітували про результати боротьби зі злочинністю та обговорювали шляхи стабілізації криміногенної ситуації.

За словами Олександра Черевка, протягом останніх 8 місяців зменшилась кількість тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтувань, незаконних заволодінь транспортними засобами, вимагань. У той же час збільшилась кількість злочинів загальнокримінальної спрямованості, розбійних нападів, грабежів, крадіжок, злочинів, скоєних на ґрунті пияцтва.

Голова облдержадміністрації звернув особливу увагу на необхідність ліквідації боргів по заробітній платі.

Справжньою проблемою стала діяльність кредитних спілок – на них останнім часом нарікають багато громадян. На думку керівника області, ситуацію можуть кардинально поліпшити лише зміни до законодавства. Тому Олександр Черевко дав доручення начальнику Головного управління юстиції ОДА, начальнику управління Національного банку України в Черкаській області та керівникам структурних підрозділів ОДА підготувати пропозиції щодо змін до закону про кредитні спілки. Губернатор закликав керівників правоохоронних органів розглянути фінансовий стан всіх кредитних спілок, що діють на Черкащині. Крім того, голова облдержадміністрації зазначив:

– Ми вступаємо у відповідальний для всіх період – виборчу кампанію. Прошу всіх пам'ятати, що партійний квиток нікому не дає права порушувати закон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...