• Головна
  • Тігіпко: Економіка країни переживає кризу і потребує відновлення
16:49, 3 жовтня 2014 р.

Тігіпко: Економіка країни переживає кризу і потребує відновлення

Економіка України переживає кризу і потребує відновлення. Про це заявив народний депутат, лідер «Сильної України» Сергій Тігіпко в інтерв'ю журналу «Кореспондент». За його словами, врятувати економіку можуть тільки реформи.

«Необхідно думати про поліпшення інвестиційного клімату, і тут навіть вигадувати нічого не потрібно - беріть Doing Business Світового банку, десять показників звідти і працюйте. Необхідна судова реформа, регіональна реформа. Я говорю не про федералізацію, а про децентралізацію влади. Реформи - це ключова вимога, якщо ми хочемо змінити економіку», - підкреслив він.

Також Сергій Тігіпко вважає, що необхідно всіма можливими способами покращувати інвестиційний клімат в країні.

«Міжнародні фінансові організації, міжнародні інвестори бояться давати нам гроші, тому що вони не бачать цих змін, вони не бачать, у кого м'яч, хто веде гру, хто керує реформами. І це дуже погано позначається на економіці. Внутрішні інвестори ховають гроші. А коли не вкладають внутрішні, зовнішні ніколи не прийдуть. Якщо будуть зміни, то інвестор знайдеться. Навіть якщо економіка поки ще далека від ідеальної», - вважає Сергій Тігіпко.

Повне інтерв'ю Сергія Тігіпка представлено на сайті Кореспондента 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...