• Головна
  • Тігіпко: У регіональної влади повинна з'явиться можливість «маневрувати податками і зборами»
13:30, 2 жовтня 2014 р.

Тігіпко: У регіональної влади повинна з'явиться можливість «маневрувати податками і зборами»

У регіональних бюджетах має залишатися більше податків, щоб місцева влада могла сама використовувати їх і на соціальну сферу, і на розвиток регіону, вважає лідер партії  «Сильна Україна» Сергій Тігіпко.

Тігіпко: У регіональної влади повинна з'явиться можливість «маневрувати податками і зборами», фото-1

«Сьогодні в місцевих бюджетах залишається близько 25% від тих податків, які збираються. Решта йде до Києва і може повертатися, а може і не повертатися на регіональний рівень. Такий принцип неправильний - включається суб'єктивний фактор. Це треба змінювати», - сказав С. Тігіпко в Дніпропетровську під час відвідання металургійного підприємства групи ''Інтерпайп''.

За його словами, зміна системи податкового розподілу повинна дозволити регіонам самостійно фінансувати і розвивати соціальну сферу, освіту, культуру та медицину.

Крім того, у регіональної влади повинна з'явиться можливість "маневрувати податками і зборами, які у них є - для того, щоб створювати стимули для інвесторів, надаючи деякі пільги»

''Тоді це буде правильна модель, яка дасть стимул для загального розвитку і зростання економіки України» - вважає С.Тігіпко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...